OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY AMAGO W CHOLERZYNIE

W połowie sierpnia firma Amago, wyłączny dystrybutor maszyn budowlanych Hyundai i sprzętu wiertniczego Soilmec, ostatecznie przeprowadziła się z centrum Krakowa do nowego budynku na obrzeża miasta.

W dniu 18 września 2009 r. w głównej siedzibie AMAGO w Cholerzynie koło Krakowa-Balic odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby. Na uroczystość zostali zaproszeni zagraniczni dostawcy sprzętu, klienci i kontrahenci Amago z całej Polski. Szczególnie serdecznie powitani zostali zagraniczni dostawcy maszyn i sprzętu budowlanego: HYUNDAI - Pan J. W. Hwang oraz Peter Neujens, DAEMO - Pan S. H. Chung, SOILMEC - Francais Caillat, PAGANI– Paolo Bruzzi, BERETTA- Stephania Beretta i Giuseppe Mandelli, BSP – David Sage.

Miłym zaskoczeniem był gest ze strony koreańskich przyjaciół Amago z koncernu Hyundai. Na dobry początek pracy w nowej siedzibie podarowali Amago jodłę koreańską, której symboliczne zasadzenie odbyło się właśnie podczas piątkowych uroczystości.

W uroczystościach udział brała również firma Toolmex-Truck z Szydłowca, wyłączny dealer wózków widłowych Hyundai, która prezentowała na naszym placu swój sprzęt oraz Viamot autoryzowany dealer samochodów, który prezentował samochody osobowe Hyundai.

Na uroczystość w Cholerzynie przybyli Klienci Amago z całej Polski z branży maszyn budowlanych, oraz branży fundamentowo-wiertniczej. Każdy z przybyłych gości miał możliwość zwiedzenia biur i magazynów oraz skorzystania z niepowtarzalnej promocji na zakup prezentowanego sprzętu maszyn budowlanych, wiertniczych i fundamentowych.

Aktualności - Dział Budowlanykolejna ładowarka hl770-9 sprzedana

Kolejna flagowa ładowarka Hyundai - model HL770-9 została w ostatnich dniach przekazana do naszego Klienta w województwie lubuskim. To już druga maszyna Hyundai w tej firmie. HL770-9 pracować będzie w kopalni piasku...więcej »

koparka kołowa r210w-9 już u klienta

Nasz stały Klient z województwa małopolskiego powiększył ostatnio swój park maszynowy o kolejną maszynę Hyundai, tym razem koparkę kołową R210W-9. Niemal 21-tonowa koparka o maksymalnej pojemności łyżki 1,34 m3 i maksymalnej głębokości kopania do 6 400 mm...więcej »

przekazanie koparki kołowej hyundai r140w-9/2pc

W południowej Polsce przekazaliśmy do naszego nowego Klienta koparkę kołową Hyundai, model: R140W-9/2PC. Ponad 15-tonowa maszyna została wyposażona w szybkozłącze hydrauliczne DAEMO, łyżkę skarpową uchylną, dwie podpory oraz lemiesz...więcej »

ładowarka hyundai hl770-9 ma nowego właściciela

Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w województwie świętokrzyskim, gdzie przekazaliśmy naszemu nowemu Klientowi sztandarową maszynę Hyundai – ładowarkę HL770-9. Maszyna zastąpi w pracy wysłużone ładowarki Ł34...więcej »

koparka gąsienicowa hyundai 290nlc-9 sprzedana!

W samym centrum Warszawy została przekazana kolejna maszyna sprzedana przez Amago w województwie mazowieckim. Tym razem, koparka gąsienicowa Hyundai 290NLC-9 została zakupiona przez naszego stałego Klienta...więcej »

koparka gąsienicowa r210lc-9

Tuż przed nadejściem ostrych mrozów przekazaliśmy do naszego klienta kolejną już koparkę HYUNDAI. Tym razem była to bogato wyposażona maszyna R210 LC-9. Na koparce zamontowane zostało hydrauliczne szybkozłącze...więcej »

kolejne sprzedane koparki hyundai

W ostatnim czasie kolejne dwie maszyny Hyundai znalazły swoich nowych właścicieli...więcej »

ładowarka hyundai hl770-9 przekazana do klienta

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie kolejna maszyna Hyundai została przekazana do Klienta...więcej »

koparka gąsienicowa hyundai r210 lc-9 już u klienta

Końcem listopada przekazaliśmy kolejną już maszynę HYUNDAI do naszego stałego odbiorcy w Wielkopolsce...więcej »

kolejne przekazane maszyny hyundai

W ostatnim czasie firma Hyundai przekazała do Klientów kolejne sprzedane maszyny.więcej »

testy koparki r800-7a fs

W V numerze czasopisma „Pośrednik Budowlany” ukazał się artykuł na temat testów koparki R800-7A FS w kopalni Folwark, należącej do koncernu Gorażdże Cement...więcej »

przesiewacz keestrack explorer 1500

W tym tygodni przekazaliśmy Klientowi z województwa zachodniopomorskiego mobilny przesiewacz Keestrack Explorer 1500. Klienta, pomimo posiadania konkurencyjnych maszyn, do zakupu skłoniła jedyna w swoim rodzaju konstrukcja maszyny...więcej »

Archiwum »