DRZWI OTWARTE W GDAŃSKU
Najlepszym sposobem zaprezentowania Klientom maszyn budowlanych jest przetestowanie ich w prawdziwych warunkach pracy, dlatego 28 kwietnia Oddział Gdańsk zdecydował się zorganizować Drzwi Otwarte na terenie żwirowni. Cała impreza dzięki uprzejmości Pana Jacka Staroszika- właściciela P.U.H. NOBAS, odbyła się w Zakładzie Produkcji Kruszywa Skowarcz w Pszczółkach niedaleko Pruszcza Gdańskiego.
Podczas Drzwi Otwartych zaprezentowane zostały trzy maszyny: ładowarka kołowa HL770-7A , koparka gąsienicowa R320LC-7A oraz koparka kołowa R170W-7A z łyżką skarpową. Operatorzy żwirowni na jeden dzień zgodzili się przesiąść na „żółte” Hyundaie by osobiście przekonać się jak sprawdzają się maszyny podczas normalnego toku pracy.
Niewątpliwie sceneria kopalni kruszywa dodała uroku maszynom Hyundai, które mogły zostać zaprezentowane naszym klientom w pełnej krasie.W trakcie trwania Drzwi Otwartych szczególną uwagę przybyłych gości zwróciła ładowarka HL770-7A, której wydajność zaskoczyła naszych Klientów.
Obok maszyn budowlanych klienci mieli możliwość skorzystania z próbnej jazdy najnowszymi samochodami osobowymi marki Hyundai sprowadzonymi specjalnie na Drzwi Otwarte przez Pana Ryszarda Wegnera- Autoryzowanego Dealera Hyundai z Elbląga. Na imprezie nie zabrakło również przedstawiciela z centralnego smarowania z firmy Voith Turbo oraz doradcy leasingowego z AMAGO Finance.
Na pokaz przybyli kluczowi Klienci Regionu Północ, którzy w najbliższym czasie rozważają zakup właśnie maszyn budowlanych Hyundai.
Dagmara BISKUPSKA
Oddział Gdańsk
Koparka gąsienicowa Hyundai R320LC-7A podczas pracy
Żwirownia NOBAS pełna maszyn Hyundai...
Aktualności - Dział Budowlanykolejna ładowarka hl770-9 sprzedana
Kolejna flagowa ładowarka Hyundai - model HL770-9 została w ostatnich dniach przekazana do naszego Klienta w województwie lubuskim. To już druga maszyna Hyundai w tej firmie. HL770-9 pracować będzie w kopalni piasku...więcej »
koparka kołowa r210w-9 już u klienta
Nasz stały Klient z województwa małopolskiego powiększył ostatnio swój park maszynowy o kolejną maszynę Hyundai, tym razem koparkę kołową R210W-9. Niemal 21-tonowa koparka o maksymalnej pojemności łyżki 1,34 m3 i maksymalnej głębokości kopania do 6 400 mm...więcej »
przekazanie koparki kołowej hyundai r140w-9/2pc
W południowej Polsce przekazaliśmy do naszego nowego Klienta koparkę kołową Hyundai, model: R140W-9/2PC. Ponad 15-tonowa maszyna została wyposażona w szybkozłącze hydrauliczne DAEMO, łyżkę skarpową uchylną, dwie podpory oraz lemiesz...więcej »
ładowarka hyundai hl770-9 ma nowego właściciela
Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w województwie świętokrzyskim, gdzie przekazaliśmy naszemu nowemu Klientowi sztandarową maszynę Hyundai – ładowarkę HL770-9. Maszyna zastąpi w pracy wysłużone ładowarki Ł34...więcej »
koparka gąsienicowa hyundai 290nlc-9 sprzedana!
W samym centrum Warszawy została przekazana kolejna maszyna sprzedana przez Amago w województwie mazowieckim. Tym razem, koparka gąsienicowa Hyundai 290NLC-9 została zakupiona przez naszego stałego Klienta...więcej »
koparka gąsienicowa r210lc-9
Tuż przed nadejściem ostrych mrozów przekazaliśmy do naszego klienta kolejną już koparkę HYUNDAI. Tym razem była to bogato wyposażona maszyna R210 LC-9. Na koparce zamontowane zostało hydrauliczne szybkozłącze...więcej »
kolejne sprzedane koparki hyundai
W ostatnim czasie kolejne dwie maszyny Hyundai znalazły swoich nowych właścicieli...więcej »
ładowarka hyundai hl770-9 przekazana do klienta
Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie kolejna maszyna Hyundai została przekazana do Klienta...więcej »
koparka gąsienicowa hyundai r210 lc-9 już u klienta
Końcem listopada przekazaliśmy kolejną już maszynę HYUNDAI do naszego stałego odbiorcy w Wielkopolsce...więcej »
kolejne przekazane maszyny hyundai
W ostatnim czasie firma Hyundai przekazała do Klientów kolejne sprzedane maszyny.więcej »
testy koparki r800-7a fs
W V numerze czasopisma „Pośrednik Budowlany” ukazał się artykuł na temat testów koparki R800-7A FS w kopalni Folwark, należącej do koncernu Gorażdże Cement...więcej »
przesiewacz keestrack explorer 1500
W tym tygodni przekazaliśmy Klientowi z województwa zachodniopomorskiego mobilny przesiewacz Keestrack Explorer 1500. Klienta, pomimo posiadania konkurencyjnych maszyn, do zakupu skłoniła jedyna w swoim rodzaju konstrukcja maszyny...więcej »