WIERTNICE FURUKAWA DO WIERCENIA OTWORÓW STRZAŁOWYCH
AMAGO
JEDEN DOSTAWCA, JEDEN SERWIS, JEDEN INTERLOKUTOR, JEDEN PARTNER
Rok 2010 naznaczony jest kolejnym etapem rozwoju Spółki AMAGO. Dział Maszyn Budowlanych podzielony został na dwie dywizje:
- Dywizja Maszyn do Kopalni Surowców Skalnych,
- Dywizja Maszyn do Budowy Dróg
Realizując nasze hasło: JEDEN DOSTAWCA, JEDEN SERWIS, JEDEN INTERLOKUTOR, JEDEN PARTNER, jako strategię rozwoju naszej Spółki pragnęlibyśmy proponować naszym Klientom sprzedaż jednego globalnego produktu: BRAK PROBLEMÓW. Chcemy zdjęć z naszych Klientów ciężar wielogodzinnych rozmów z wieloma dostawcami. Proponujemy pełną odpowiedzialność za park maszyn Klienta, serwisowanie wszystkich maszyn Klienta i wynikające z tytułu wielkości współpracy odpowiednie upusty cenowe.
Gama maszyn do Kopalni Surowców Skalnych jest już praktycznie skompletowana. Do koparek i ładowarek HYUNDAI, młotów do nadgabarytów DAEAMO, frezów ERKAT, kruszarek i przesiewaczy KEESTRACK dodajemy wiertnice japońskiej firmy FURUKAWA.
Doskonałej jakości wiertnice, których na dzień dzisiejszy pracuje około 3500 sztuk, produkowane są w wersji DHH (z młotkiem wgłębnym) i DRIFTER (zewnętrznym młotkiem górnym). FURUKAWA to sześć podstawowych modeli do każdych formacji geologicznych, każdej kopalni surowców mineralnych i każdej aplikacji.
KONKURENCYJNE CENY, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I NIEZAWODNY SERWIS AMAGO – to argumenty za nabyciem wiertnic FURUKAWA oraz pozostałych maszyn z naszej oferty.
Aktualnościrelacja z targów autostrada polska w kielcach
W dniach 8-11 maja 2012 r. w Kielcach odbyła się kolejna – już XVIII – edycja targów AUTOSTRADA-POLSKA, należących do jednych z najważniejszych europejskich wystaw w branży drogownictwa. Nie mogło na nich zabraknąć firmy Amago, która na 402 m2 zaprezentowała swoją bogatą ofertę...więcej »
wspomnienia z targów intermat 2012...
W dniach 16-21 kwietnia w Paryżu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Maszyn, Sprzętu i Technologii dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych – Intermat. W odbywających się raz na trzy lata targach uczestniczą najważniejsi producenci urządzeń przemysłu budowlanego z całej Europy.więcej »
amago zaprasza na targi autostrada do kielc...
W dniach 8-11 maja odbędzie się kolejna – tym razem już XVIII – edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach. Jak co roku, firma Amago serdecznie zaprasza na swoje stoisko o numerze ZC10...więcej »
życzenia wielkanocne od spółki amago
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy Amago sklada najserdeczniejsze życzenia wszystkim swoim Klientom i Przyjaciołom...więcej »
amago kształci młode pokolenia...
Trzeciego kwietnia w Zespole Szkół Budowlanych w Koninie odbyły się Drzwi Otwarte dla młodzieży zainteresowanej edukacją w tej szkole. Firma Amago, wyłączny dealer maszyn budowlanych Hyundai w Polsce, została z tej okazji zaproszona do prezentacji oferty Spółki...więcej »
szkoła górnictwa odkrywkowego
W dniach 27-28.03 na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej odbyła się pierwsza edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego. Była to nowa inicjatywa mająca na celu przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej zagadnień górnictwa odkrywkowego oraz wymiany doświadczeń w celu wypracowania tzw. „dobrych praktyk w górnictwie”...więcej »
amago złotym sponsorem szkoły górnictwa odkrywkowego
Szkoła Górnictwa Odkrywkowego to inicjatywa mająca na celu przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej praktycznych zagadnień górnictwa odkrywkowego...więcej »
amago zaprasza na targi intermat
Targi Intermat to jedno z trzech najważniejszych spotkań świata budownictwa, gdzie oprócz sprzętu i maszyn pokazują się światowi liderzy najnowocześniejszych rozwiązań inżynieryjnych...więcej »
słowo prezesa spółki amago na 2012 rok
Zapraszamy do zapoznania się ze Słowem Prezesa Spółki Amago...więcej »