Na Targach OLTRARBUD, Olsztyn

   W dniach 28-30 marca 2008 roku w Olsztynie odbyły się 31. Międzynarodowe Targi Budownictwa OLTARBUD. Firma AMAGO miała po raz pierwszy możliwość zaprezentowania się klientom z okręgu warmińsko-mazurskiego. Pracownicy Oddziału Gdańsk wspomagani przez dwuosobową delegację z Krakowa dzielnie starali się zainteresować odwiedzających produktami naszej Firmy, pomimo nie zawsze korzystnej pogody. Olsztyńskie targi przede wszystkim pozwoliły potencjalnym klientom zapoznać się bezpośrednio z maszynami budowlanymi marki HYUNDAI oraz porównać je z ofertą konkurencji.
   Nasze stanowisko na targach w Olsztynie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony nie tylko klientów, ale również licznej rzeszy uczniów ze szkół budowlanych oraz rodzin z dziećmi. Każdy z odwiedzających targi mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w „żółtym” HYUNDAI-u.
   Bardzo cenną dla nas pamiątką po tegorocznych targach olsztyńskich stanowi wyróżnienie przyznane firmie AMAGO przez organizatorów za „sympatyczną i profesjonalną obsługę klienta”. Mamy nadzieję, że dyplom ten jest najlepszym dowodem na to, że udało nam się zaprezentować Państwu firmę AMAGO z jak najlepszej strony oraz zaciekawić naszymi produktami.
Aktualnościrelacja z targów autostrada polska w kielcach

W dniach 8-11 maja 2012 r. w Kielcach odbyła się kolejna – już XVIII – edycja targów AUTOSTRADA-POLSKA, należących do jednych z najważniejszych europejskich wystaw w branży drogownictwa. Nie mogło na nich zabraknąć firmy Amago, która na 402 m2 zaprezentowała swoją bogatą ofertę...więcej »

wspomnienia z targów intermat 2012...

W dniach 16-21 kwietnia w Paryżu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Maszyn, Sprzętu i Technologii dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych – Intermat. W odbywających się raz na trzy lata targach uczestniczą najważniejsi producenci urządzeń przemysłu budowlanego z całej Europy.więcej »

amago zaprasza na targi autostrada do kielc...

W dniach 8-11 maja odbędzie się kolejna – tym razem już XVIII – edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach. Jak co roku, firma Amago serdecznie zaprasza na swoje stoisko o numerze ZC10...więcej »

życzenia wielkanocne od spółki amago

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy Amago sklada najserdeczniejsze życzenia wszystkim swoim Klientom i Przyjaciołom...więcej »

amago kształci młode pokolenia...

Trzeciego kwietnia w Zespole Szkół Budowlanych w Koninie odbyły się Drzwi Otwarte dla młodzieży zainteresowanej edukacją w tej szkole. Firma Amago, wyłączny dealer maszyn budowlanych Hyundai w Polsce, została z tej okazji zaproszona do prezentacji oferty Spółki...więcej »

szkoła górnictwa odkrywkowego

W dniach 27-28.03 na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej odbyła się pierwsza edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego. Była to nowa inicjatywa mająca na celu przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej zagadnień górnictwa odkrywkowego oraz wymiany doświadczeń w celu wypracowania tzw. „dobrych praktyk w górnictwie”...więcej »

amago złotym sponsorem szkoły górnictwa odkrywkowego

Szkoła Górnictwa Odkrywkowego to inicjatywa mająca na celu przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej praktycznych zagadnień górnictwa odkrywkowego...więcej »

amago zaprasza na targi intermat

Targi Intermat to jedno z trzech najważniejszych spotkań świata budownictwa, gdzie oprócz sprzętu i maszyn pokazują się światowi liderzy najnowocześniejszych rozwiązań inżynieryjnych...więcej »

słowo prezesa spółki amago na 2012 rok

Zapraszamy do zapoznania się ze Słowem Prezesa Spółki Amago...więcej »

Archiwum »